Kontakt

Vill du komma i kontakt med oss, tveka inte att skicka ett e-postmeddelande. Naturligtvis är du också alltid välkommen att besöka oss, skriva en rad eller ringa.

Kontaktuppgifter

Telefon: 08-409 074 00

Mail: info@tb-ab.se

Besöksadress

Tyresöbyggarna AB

Lyftkransvägen 7A

142 50 Skogås

Telefontider

Måndag                 08:00 – 17:00
Tisdag                   08:00 – 17:00
Onsdag                 08:00 – 17:00
Torsdag                 08:00 – 17:00
Fredag                   08:00 – 17:00
Lördag                   Stängt
Söndag                  Stängt

Fakturaadress

Tyresöbyggarna AB

Kivra: 556902-9373

106 31 Stockholm

Fakturorna skickas till:

TYRESOBYGGARNA_TYRESOBYGG@CROSSSTATE.SE

Fakturor ska skickas i PDF-format.

Team Tyresöbyggarna

Jean-Pierre Thudin
VD
Tel: 08-409 074 01
Mail: jean-pierre.t@tb-ab.se

David Edgren
Arbetsledare
Tel: 08-409 074 02
Mail: david.e@tb-ab.se

Robin Thudin
Platschef
Tel: 08-409 074 03
Mail: robin.t@tb-ab.se

Andreas Huggins
Platschef
Tel: 08-409 074 04
Mail: andreas.h@tb-ab.se

Tomas Olsson
Platschef
Tel: 08-409 074 05
Mail: tomas.o@tb-ab.se

Simon Carlsson
Arbetsledare
Tel: 08-409 074 06
Mail: simon.c@tb-ab.se

Niklas Lundqvist
Arbetsledare
Tel: 08-409 074 07
Mail: niklas.l@tb-ab.se

Kenny Löfström
Platschef
Tel: 08-409 074 08
Mail: kenny.l@tb-ab.se

Ronnie Olofsson
Platschef
Tel: 08-409 074 09
Mail: ronnie.o@tb-ab.se

Niclas Svensson
Arbetsledare
Tel: 08-409 074 10
Mail: niclas.s@tb-ab.se

Pernilla Backman
Ekonomichef
Tel: 08-409 074 00
Mail: pernilla@backmanredovisning,se

Kontakta oss!

Skicka

Har ni ett större projekt?

Vi på Tyresöbyggarna är vana att arbeta med allt från nyproduktion till service och har expertis inom det mesta.

Kontakta oss idag för en kostnadsfri offert!

Kontakta Oss!